INFRASAUNA ProWell E2 Prestige LineFotogalerie: INFRASAUNA ProWell E2 Prestige Line
Fotogalerie: INFRASAUNA ProWell E2 Prestige LineFotogalerie: INFRASAUNA ProWell E2 Prestige LineFotogalerie: INFRASAUNA ProWell E2 Prestige LineFotogalerie: INFRASAUNA ProWell E2 Prestige LineFotogalerie: INFRASAUNA ProWell E2 Prestige LineFotogalerie: INFRASAUNA ProWell E2 Prestige LineFotogalerie: INFRASAUNA ProWell E2 Prestige LineFotogalerie: INFRASAUNA ProWell E2 Prestige LineFotogalerie: INFRASAUNA ProWell E2 Prestige LineFotogalerie: INFRASAUNA ProWell E2 Prestige LineFotogalerie: INFRASAUNA ProWell E2 Prestige Line
Dostupnost Leden 2020
Záruka 2 roky
Výrobce ProWell
Kategorie Infrasauna - 2 osoby
25 990,-
25 990,- Kč s DPH
montáž zdarma doprava zdarmaInfrasauna ProWell E2 Prestige Line je určena pro 2 osoby.

Infrasauny poskytují odpočinkové a příjemné prostředí, které vám pomáhá uvolnit se. Místo, kde najdete klid mysli, odpočinek a spokojenost.

Infrasauna je vhodná jak po fyzické zátěži, tak také např. před masáží.

Infračervené záření je vyzařováno v úzkém pásmu vlnové délky 5 až 15 micrometrů. Tato energie prostupuje až 5 mm do hloubky lidského těla, kde zvyšuje oběh a výživu poškozené tkáně.

EMF - hodnota elektromagnetického pole našich infrasaun splňuje nejpřísnější kritéria, zářiče jsou zcela bezpečné a odpovídají striktním evropským standardům.

Rozdíly mezi infrasaunami ProWell E2 Prestige Line a ProWell E2 Prestige Line Model 2018:

1) Rozměry
    ProWell E2 Prestige Line - 120 x 94,5 x 190,5 cm
    ProWell E2 Prestige Line Model 2018 - 120 x 99,5 x 190 cm

2) Infra zářiče
    ProWell E2 Prestige Line - RedLight+ 1 ks (lýtkový) + karbonové 7 ks (2 zadní, 4 boční, 1 podlahový)
    ProWell E2 Prestige Line Model 2018 - karbonové 7 ks (3 zadní, 2 boční, 1 lýtkový, 1 podlahový)

3) Design
    ProWell E2 Prestige Line - čelní stěna plná
    ProWell E2 Prestige Line Model 2018 - čelní stěna prosklená

 

 Na výrobu infrasauny je použito kvalitní kanadské dřevo Hemlock.

Hemlock je kanadská jedle rostoucí na západním pobřeží Severní Ameriky a její dřevo se používá exkluzivně na výrobu saun.
Dřevo má jemnou strukturu, malé množství prasklin a velkou pevnost.

pozn.: Odstín dřeva je pouze ilustrativní - může se nepatrně lišit v závislosti na stáří dřeva.Na vytápění infrasauny jsou použity kvalitní Karbonové plošné a Redligh+ zářiče.

Ultra vodivá uhlíková vlákna přinášejí větší účinnost a delší životnost (8.000 – 10.000 hodin). Zářiče vyzařují  360° do prostoru, což umožňuje pohodlnější saunování. Karbonové zářiče mají nízkou povrchovou teplotu. Vlnová délka u karbonových zářičů se pohybuje na 3 mikrony v pásmu dlouhých vln (IR-C). Záruka je 4 roky (platí pro nekomerční užívání).

RedLight+ zářiče jsou nejnovější zářiče na trhu. Tvoří je křemičitá trubice, která nejen vysílá hloubkové infrazáření, ale i červené světlo, které má terapeutické účinky. Ze zdravotního hlediska, jsou zářiče RedLight+ efektivnější než zářiče keramické a zářiče RedLight.

Údržba infrasauny

Pro prodloužení životnosti dřeva a čistoty kabiny infrasauny je vhodné používat speciální čistící přípravky. Na nejnamáhanější plochy, jako jsou sedací a opěrná místa, doporučujeme používat přípravek Saunareiniger, jenž odstraní veškerý maz a biologické nečistoty. V případě, že budete infrasaunu navštěvovat pravidelně, je tento přípravek také vhodný i na celkové vyčištění kabiny. Saunareiniger jednoduše nanesete na houbu, či měkký hadřík a aplikujete jej na celou plochu infrasauny. Tím se krásně projasní dřevo a navíc se na něm vytvoří i ochranný film. Doporučujeme používat přípravek Saunareiniger minimálně jednou týdně v poměru 1:10 až 1:30.
Jako desinfekci po saunování pak doporučujeme použít přípravek Chemosan. Tento přípravek se používá podobně jako Saunareiniger, ovšem s tím rozdílem, že jej není potřeba nanášet na celou plochu infrasauny. Přípravek se ředí v poměru 1:20 a nanáší se pouze na místa, která chcete desinfikovat.

Fotografie saun a uvedené informace jsou pouze informativní, při výrobě může docházet k drobným odchylkám.

Všechny infrasauny a sauny jsou určeny výhradně pro užití v domácnostech, v žádném případě nejsou určeny pro komerční používání.
AKČNÍ NABÍDKA
Vířivé vany AMERICAN+ MANHATTAN

Vířivé vany AMERICAN+ MANHATTAN

Pro 6-7 osob, hydromasáž, ozonizátor, anatomické opěrky hlavy, barevné LED osvětleníCena: 174 240,- Kč
Vířivka PREMIUM+ VICTORIA - černá perleť

Vířivka PREMIUM+ VICTORIA - černá perleť

Luxusní vířivá vana-spa VICTORIA nabízí neuvěřitelný komfort a radost z relaxace.Cena: 160 930,- Kč