Infrasauna

Infrasauny se vyrábí z kvalitního kanadského dřeva hemlock nebo cedr.

Hemlock je kanadská jedle rostoucí na západním pobřeží Severní Ameriky a její dřevo se pozívá exklusivně na výrobu saun.
Dřevo má jemnou strukturu, malé množství prasklin a velkou pevnost.

Cedr roste pouze na západním pobřeží Tichého oceánu Severní Ameriky.
Tento středně vysoký strom je přírodně aromatická dřevina, roste velmi pomalu, proto je jeho dřevo velmi pevné, tvrdé a trvanlivé. Dřevo má jedinečné vlastnosti pro použití v saunách. Dřevo i po letech používání krásně voní. Je ideální pro výrobu saun svým vzhledem, pevností a odolností. Po zahřátí vypouští příjemnou vůni a je antibakteriální.

Na vytápění infrasauny jsou použity kvalitní keramické trubicové zářiče nebo karbonové plošné zářiče.

Keramické trubicové zářiče - jsou pevné, bezpečné a velmi energeticky účinné. Životnost zářičů je cca 5000 hodin, záruka je 4 roky (platí pro nekomerční užívání)
Karbonové plošné zářiče - jejich výhoda je velká plocha, prohřívají do větší hloubky lidského těla a nízká povrchová teplota. Životnost zářičů je cca 10 000 hodin, záruka je 4 roky (platí pro nekomerční užívání).

Montáž a provozní podmínky infrasuny :
Infrasauna je vyrobena jako bytová a pracovní rozsah teplot je od 18st. celsia, čím vyšší teplota místnosti bude, tím rychleji dojde k vyhřátí infrasauny. K montáži je nutná rovná podlaha a zásuvka s napájením 220V a 16A jištěním. Infrasauna se instaluje jako stavebnice sestavená z 6 hlavních dílů, které jsou dodány ve 2-3 větších krabicích.

Infrasauna akce


Vyberte podkategorii:
Nacházíte se na: Úvodní strana » Infrasauna

AKČNÍ NABÍDKA
Infrasauna ProWell 435 Cedr Premium Line

Infrasauna ProWell 435 Cedr Premium Line

Pro 4 osoby, Cedr, Audio panel, RedGlass zářiče, Světelná terapie - hvězdná oblohaCena: 59 990,- Kč
Sauna Relaxo 07-M

Sauna Relaxo 07-M

Základní model smrkové kabiny pro 3-4 osoby s interiérem z lipového dřevaCena: 55 875,- Kč