Skládací kola UBIKE SWIFTFotogalerie: Skládací kola UBIKE SWIFT
Fotogalerie: Skládací kola UBIKE SWIFTFotogalerie: Skládací kola UBIKE SWIFTFotogalerie: Skládací kola UBIKE SWIFTFotogalerie: Skládací kola UBIKE SWIFTFotogalerie: Skládací kola UBIKE SWIFTFotogalerie: Skládací kola UBIKE SWIFTFotogalerie: Skládací kola UBIKE SWIFTFotogalerie: Skládací kola UBIKE SWIFTFotogalerie: Skládací kola UBIKE SWIFTFotogalerie: Skládací kola UBIKE SWIFTFotogalerie: Skládací kola UBIKE SWIFT
Dostupnost Není skladem
Záruka 2 roky
Výrobce UBIKE
Kategorie Skládací kola UBIKE
14 990,-
14 990,- Kč s DPHSkládací kolo s 26
Skládačka SWIFT je opravdovou specialitou značky UBIKE. Je to totiž zcela plnohodnotné kolo s 26" palcovými koly, které oceníte na dlouhé trekingové výlety i na cesty do práce nebo po městě. Díky velkým kolům je cesta velmi pohodlná a jízda i na nerovných polních cestách není problém. Pohodlí a rychlá jízda je zaručena díky 21rychlostem a přehazovačkou SHIMANO Revoshift. Není běžné mít takto vybavenou skládačku. Rám je velmi robustní, avšak velmi lehký díky duralové slitině - budete překvapeni!

Skládací kola SWIFT značky UBIKE jsou samozřejmě složitelná za 7 vteřin a stejně jako ostatní MINI skládací kola se dá převážet se zacvaknutými koly do sebe. SWIFT je perličkou pro všechny milovníky cykloturistiky. Vyražte na výlet s UBIKE! Nákupu nebudete nikdy litovat.

Rychlost složení: 7 vteřin
Velikost jezdce: 142 –190 cm
Počet rychlostí: 21
Velikost kol: 26"
Vidlice: TOP GUN 3014
Složené rozměry: 98 (d) ×37 (š) ×74 (v)cm
Nosnost: 110 kg
Hmotnost: 14,4 kg
Měnič: Shimano Revoshift
Norma: EN 14764
AKČNÍ NABÍDKA
AQUA MARINA SPK 3 nafukovací paddle board

AQUA MARINA SPK 3 nafukovací paddle board

Nosnost 140 kgCena: 13 990,- Kč
INFRASAUNA Grand De Luxe D1 Basic Line

INFRASAUNA Grand De Luxe D1 Basic Line

pro 1 osobu, Karbonové zářiče, Cedr, 1330W, Ionizátor, Audio panelCena: 29 990,- Kč